FAQ

  • Produkty terapeutyczne celowane są pod konkretne dolegliwości. wspomagają zdrowie Twojego pupila, są pomocą w pracy z behawiorystą i ułatwiają zwierzętom wyciszenie się, zrelaksowanie oraz odprężenie. Służą także polepszaniu komfortu życia czworonogom. Dobierz odpowiedni produkt dla swojego pupila i ciesz się zdrowiem swojego czworonoga!
  • Masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn w trakcie 14 dni od momentu dostawy produktu.
 Zależy nam jednak na ulepszaniu naszego produktu oraz procesu obsługi klienta.
Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie informację zwrotne dotyczące zamówienia.
Prosimy o dołączenie do zwrotu poprawnie wypełnionego formularza z numerem zamówienia oraz dokument zakupu tj. paragon lub faktura.
 Zwroty bez wyżej wymienionej dokumentacji nie będą rozpatrywane.
 Formularze do pobrania znajdziesz w zakładce Wysyłka i zwroty. Proszę zwrócić uwagę, że kupujący ponosi koszt wysyłki zwrotnej.
 Zwracany towar musi powrócić do nas nienaruszony.
  • Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, zgodnie z potrzebami Twojego pupila, dlatego czas reazliacji to 3-5 dni roboczych, a następnie wysyłany kurierem, który powinien dostarczyć paczkę do 3 dni roboczych.
  • Kama powinna być dobierana indywidualnie dla każdego czworonoga. Zwróć uwagę na skład karmy, którą podajesz swojemu pupilowi. Dobra karma to taka, która dostaczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz odpowiednią ilość energii. Ponadto zwróć uwagę na to, by produkowana była z naturanych skłądników i odpowiadałą preferencjom smakowym Twojego pupila.
  • Możesz do nas napisać maila: skelp@wufy.pl lub telefonicznie: 798 545 683. Obserwuj nas także na Instagramie i Fb, aby być na bieżąco z nowościami.
  • Skontaktuj się znami telefonicznie lub mailowo. jeśli zapłaciłeś przelewem z góry za przesyłkę, pieniądze wracają na Twoje konto od razu po anulowaniu zamówienia. jeśli wybrałeś opcję „za pobraniem” po prostu anulujemy to zamówienie.
  • Zwrot pieniędzy odbywa się w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania od Ciebie towaru.