Prawdziwa miłość to psia miłość

To miłość!

Nasze czworonogi kochają nas bezwarunkowo! Okazują nam to każdego dnia. Od dawna przecież wiadomo, że prawdziwa miłość to psia miłość! Dlatego pamiętaj o swoim ukochanym pupilu także w Walentynki. Dlaczego nie celebrować tego dnia właśnie z nim? Oto kilka sposobów na pokazanie swojemu psiakowi, że też go kochasz. Bardzo, bardzo!

Przez żołądek do serca

To stare przysłowie ma w sobie dużo  prawdy. Dbałość o podniebienie jest jedną z form okazywania troski o naszych ukochanych. Także o nasze zwierzęta! Odpowiednia karma i dieta to gwarancja zdrowia i zadowolenia naszego pupila. Dlatego z okazji nadchodzącego święta zapewnij swojemu czworonogowi prawdziwą ucztę dla podniebienia! Jakie przysmaki pobudzą zmysły Twojego pupila? Oczywiście te o zdrowym i naturalnym składzie! Polecamy przysmaki PSIACHA. To gwarancja zdrowia, wysokiej jakości składników oraz szeroki wybór smaków, które zachwycą Twojego czworonoga. 

Wspaniały sen

Twój piesek źle śpi? A może zmaga się ze stanami lękowymi? Albo zwyczajnie chcesz zadbać o jego komfort? Sprezentuj mu kołdrę TITO. Ten niezwykły kocyk pozwoli Twojemu pupilowi odprężyć się po wyczerpującym spacerze, wyciszy go podczas jazdy samochodem czy też otuli do snu. Dzięki delikatnemu obciążeniu stymuluje czucie głębokie i sprawia, że pies wycisza się, odpręża i relaksuje. Co powiesz na walentynkowe popołudnie spędzone ze swoim psiakiem na kanapie? Otulcie się ciepłem i relaksujcie!

Nowe pluszaki i gryzaki 

Lubisz dostawać prezenty? Twój piesek także to lubi! Podaruj mu nowe pluszaki lub gryzaki! Wspólna zabawa i czas spędzony razem są najlepszym wyrazem miłości. Z tej okazji skorzystaj z oferty sklepu internetowego wufy.pl i zobacz, co dla Was mamy. W szerokim asortymencie akcesoriów znajdziesz zabawki, które poza funkcją rozrywkową mają także za zadanie trenować węch Twojego pupila i wpłyną na jego kondycję fizyczną. Pluszaki, szarpaki, gryzaki czy maty węchowe? Czego potrzebuje Twój psiak? Pobawcie się razem!

Zadbaj o wygląd psiaka

A może walentynki to dobry dzień na psie SPA? To dobra okazja, aby zainwestować w profesjonalny sprzęt do pielęgnacji Twojego pupila! Odpowiedni ręcznik, nożyce, grzebienie i inne narzędzia pozwolą Ci zadbać o wygląd oraz kondycję sierści Twojego czworonoga. Może wybierzcie się na długi spacer, na który nie weźmiesz ze sobą telefonu? A po długiej wyprawie urządźcie salon piękności i zajmijcie się pielęgnacją!

Walentynkowe prezenty

Nieważne, co wybierzesz dla Twojego pupila: nowe legowisko, pyszne przekąski, kołdrę, matę czy zabawki – istotne jest to, że będziecie w ten dzień razem! Nasze psiaki to najlepsi towarzysze, nie zdradzą, kochają i są wdzięczne za to, że jesteś. Psia miłość jest najpiękniejsza, bo bezwarunkowa!